8 “TestRX” motyvacijos patarimai sportuoti

motyvacija sportui

Kartais gerai, kai emocijos diktuoja jūsų veiksmus.

Mes vyrai, vadovaudamiesi logika, sakome , kad reikia būti kietiems. Devynis kartus iš dešimties tai gera mintis – kai esatę praradę motyvaciją sportuoti ir jūs neturite jokios priežąsties pakelti užpakalį ir pakilnoti svorius.

Jūsų emocijos yra geros, kad pastatytų į savo vietą ir įtikins jus. Mums sakoma, kad blogai lyginti save su kitais vaikinais. Tai geras patarimas, kol jūs rūpinatės savo sveikata ir kaip atrodote. “TestRX” kūrėjai mano, kad laikas nuo laiko visiems mums reikia treniruočių motyvacijos. Tai turint omenyje, pateikiame 8 šiek tiek parastus, bet labai veiksmingus motyvacijos patarimus, kad kaip vyras, paimtum ir pakilnotum geležį …

Paplūdimio sezonas – Negalima būti “Michelin” žmogumi “Speedo”. Jūs norite , kad prie baseino į jus pažvelgtų dėl tinkamų priežąsčių. Ne dėl tavo išvirtusio pilvo, plonų rankų, plaukuotos nugaros ar negražių kūno formų.

Nustebink abejojančius – Štai dar viena priežąstis, dėl kurios pakeisk savo pižamą į sportinius šortus savo tingiuose šeštadieniuose. Kai kurie vaikinai pasiūlys tai nedaryti. Taigi įrodyk, kad jie neteisūs – pasakyk jiems, kad pradedi naują treniruočių programą. Tada, užtildyk abejotojus galutinai.

Kai kurie vaikinai galvoja, kad jie yra geresni nei tu. Paprastai kalbant tai pavojingas žaidimas. Jūs norite būti geriausia SAVO versija ir neleiskite, kad kai kurie egoistiniai šmikai įtakotu jūsų gyvenimą. Vis dėlto jūsų kūnas priklauso jūsų kontrolei, taigi, net jei jūs turite pilvą ar esate mažumos pusėje, pastiprinkite treniruotes su “TestRX” ir parodykite kas esat!

Būk stiprus – puiku  būti vyru. Kietesnis yra stiprus vaikinas, kuris gali mojuoti kirviu ir būti “stebėtinai stipriu”. Čia nėra nuolaidų sūnau. Nešk savo užpakalį į sporto salę ir kilnok svorius.

Jauskis gerai! – Kai atrodai gerai, atsiranda keisti dalykai: tu taip pat gerai jautiesi (šokiruotas, ar ne?). Jūs įgausite pasitikėjimą įveikdami kliūtis, ir turėsite daugiau pasitikėjimo kitose savo gyvenimo sritise.

Pagalvokite apie savo mokyklos klasiokus – keista, kaip tiek vaikinų atrodo 10 metų senesni. Jūs pažistate vaikiną – jis turi pilvą, o jo veidas atrodo mieguistas. Nors jūs negalite kontroliuoti plaukų slinkimo, jūs galite padaryti paslaugą savo kūnui o ne leisti sau apsileisti. Nustebinkite žmones ir mėgaukitės tuo, kaip gerai atrodote.

Sėkmė gyvenime – atrodo kaip loterijos skaičius. Tai liūdna, bet tiesa, ir kaip plaukų slinkimas, jūs negalite kontroliuoti genetikos, su kuria susiduriate, bet jūsų liemuo, rankos, krūtinė ir dauguma jūsų kūno gali būti patobulinti. Tyrimai rodo, kad vaikai linkę gauti daugiau nuolaidų.


Sportas yra linksmas! – Gerai, ne visada, bet jūs galite bent jau padaryti jį malonesnį, naudodami naują “iPod” treniruotės grojaraštį. Įkelk kokius nors naujus garso takelius, kurie tave užvestu ir priverstu dirbti. Ne paslaptis; pradedant yra sunku, bet kelti sunkius svorius gali tapti priklausomybe, o geras jausmas po to , kad būvo verta!

MOTERYS – Būkime ne tik tarp vyrų. Jūs esate sporto salėje dėl moterų, teisingai? Tai vienintelė sporto treniruočių motyvacija. Merginos mėgsta raumenis – tai taip paprasta – ir net jei jūs laimingai susituokę, jūsų gražų kūną tikrai pastebės kiti , po to, kai sunkiai dirbsite su treniruokliais. Taigi, žmogus keliasi ir susidoroja su svoriais. Padidinkite savo testosteroną naudodami “TestRX” natūralų kultūrizmo priedą ir gaukite didesnius raumenis, platesnę krūtinę, išsitieskite ir būkite alfa vyru. To  gamta ir nori iš tavęs!

Spauskite čia norėdami gauti TestRX!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.