Apie Mus

fitnesas apie mus

Sukūrėme Fitnesas24.lt , siekdami suteikti kuo daugiau informacijos apie  sveikatą, mitybą ir fitnesą. Nesvarbu, ar norite numesti svorį, užsiauginti didesnius raumenis, valgyti sveikiau ar gyventi ilgiau, Fitnesas24.lt siūlo sprendimus, kurie atitiks jūsų poreikius.

Mes esame Fitnesas24.lt . Jūsų tobulėjimas yra mūsų tikslas. Mes esame jūsų asmeninis treneris, jūsų mitybos specialistas, papildomas ekspertas, jūsų svorio kėlimo partneris, jūsų palaikymo grupė. Mes siūlome technologijas, įrankius ir produktus, reikalingus deginti riebalus, auginti raumenis ir tapti tobulesniems.

Fitnesas24 komanda padės jums pasirinkti tinkamiausias dietas, strategijas, pratimus ir treniruotes, kad galėtumėte pritaikyti juos savo gyvenimui, pasiekti savo tikslus , būti stipresniems ir gyventi ilgiau.

fitnesas apie mus 2

Suprask – mažiau painiavos, daugiau pagalbos ir svetainė, kuria galite pasitikėti. Nesvarbu kuo tikite, gera sveikata yra galima tik su tinkama informacija, kuri tinka jūsų poreikiams, o tada pateikiamas veiksmų planas, kurio lengva imtis.

Mes suprantame, kad esate nusivylęs per dideliu kiekiu informacijos, per daug prieštaringų idėjų ir tuščių pažadų.

Jūsų kova yra mūsų motyvacija spręsti jūsų problemas. Klausimas nėra per didelis arba per mažas. Jei mes neturime atsakymo, praneškite mums ir mes į jį spresime. Tai yra Fitnesas24 darbas.

fitnesas24 apie mus

Kodėl dabar ?

Yra daug gerų trenerių, mitybos specialistų, mokslininkų ir rašytojų. Mūsų darbas yra juos sukelti po vienu stogu ir surinkti sprendimus, kurie būtų ne tik naudingi, bet ir lengvai suprantami, praktiški ir įvykdomi.

Mes padėsime jums nustatyti geriausias dietas, pratimus, treniruotes ir strategijas, kurias galite pritaikyti savo gyvenimui, kad jaustumėtės geriau, atrodytute taip, kaip norite, ir būtumėte stipresni ir gyventumėt ilgiau.

Nėra jokios priežąsties įtikinti jus manyti, kad sveikesnis kūnas, geresnė mąstysena ar geresnis gyvenimas ne jums.

Ką rasite Fitnesas24 svetainėje

straipsnai fitnesas 24

Straipsniai

Turėsime tūkstančius  straipsnių ir vaizdo įrašų iš geriausių šios srities specialistų. Raskite informaciją apie mitybą, treniruotes, maisto ir sporto papildus, motyvaciją ir dar daugiau.

bendruomene

Bendruomenė

Fitnesas24 yra sparčiai auganti internetinė sporto entuziastų bendruomenė Lietuvoje. Gaukite įkvėpimą iš tų pačių tikslų siekiančių žmonių ir naudokitės patikimom priemonėm stebėti savo progresą.

parduotuve fitnesas 24

Parduotuvė

Mūsų parduotuvėje rasite geriausių pasaulyje sporto papildų prekinius ženklus. Mūsų klientai pasitiki produktų kokybe, greitu pristatymu ir 24/7/365 klientų aptarnavimu.

Dėkojame, kad turėjote drąsos ir toliau ieškoti sveikesnio gyvenimo būdo. Dėkoju, kad neatsisakėte. Ačiū už tai, kad suteikėt mums galimybę tapti Jūsų vedliu. Mūsų darbas yra įsitikinti, kad jūs niekada nesuklupsite ir kad galime pasiūlyti sprendimus visoms sveikatos, fitneso ir mitybos reikmėms. Sveiki atvykę į šeimą.