Beta-alaninas : Kas Tai Yra

beta alaninas

Beta-alaninas – tai statybinis karnozino blokas , molekulė, kuri padeda blokuoti rūgštį raumenyse, didinti fizinį efektyvumą jau po 60-240 sekundžių . Beta-alaninas gali padėti sumažinti raumenų masę. Karnozinas yra antioksidantas ir anti-senėjimo junginys.

Beta-alaninas yra modifikuotas aminorūgščių alanino variantas.

Beta-alaninas padidina raumenų ištvermę. Daugelis žmonių teigia, kad gali sportuoti vieną ar du papildomus pakartojimus, kai priėjimas po 8-15 kartų. Beta-alanino papildai taip pat gali pagerinti vidutinio sunkumo ar intensyvų širdies ir kraujagyslių pratybų atlikimą, pvz., Plaukiojimą ar sprintą.

Kai įleidžiamas beta-alaninas, jis virsta molekulės karnozinu, kuris veikia kaip rūgštinį buferį kūne. Karnozinas yra laikomas ląstelėse ir atpalaiduojamas reaguojant į lašus pH. Padidėję karnozino saugyklos gali apsaugoti nuo dietos sukeltų lašelių pH (tai gali atsirasti ketonų gamyboje, pvz., Ketozės), taip pat apsaugoti nuo stimuliuotos pieno rūgšties gamybos.

Didelės beta-alanino dozės gali sukelti dilgčiojimą, vadinamą parestezija. Tai nekenksmingas šalutinis poveikis.

Kaip naudoti
Rekomenduojama dozė, aktyviosios sumos, kita informacija

Standartinė paros dozė: 2-5 g.

Nors beta-alaninas yra populiarus ingredientas prieš treniruotės kamienus, papildai iš tikrųjų nėra priklausomi nuo laiko.

Didelės beta-alanino dozės gali sukelti dilgčiojimą, vadinamą parestezija. Šis nekenksmingas šalutinis poveikis gali būti išvengta naudojant laiko suleidimo formulę arba mažesnėmis dozėmis (0,8-1 g) kelis kartus per dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *