Reklamuokis su mumis

Mūsų svetainės lankytojas paspaudęs ant prekės pateks tiesiai į Jūsų parduotuvės prekės puslapį.

Fitnesas24.t yra viena iš sparčai augančių ir siekiančių tapti labiausiai interaktyve sveikatos ir fitneso bendruomene internete Lietuvoje. Mes kuriame ir skatiname energingą pasaulinę bendruomenę, kuri įgalina įvairių galimybių žmones priimti visus iššūkius ir pagerinti savo sportiškumą, sveikatą ir laimę. Teikiame patarimus, paramą ir motyvuojame  pasiekti savo tikslus.

Suradę, sporto ir sveikatos, Jūsų tikslinės auditorijos lankomą interneto svetainę, nebegaišite laiko klientų paieškai ir visada žinosite, kur Jums reklamuoti savo prekes ar paslaugas. Reklamdaviams yra daug galimybių pasiekti nuolat augančią auditoriją.

Išnaudokite Fitnesas24 reklamos teikiamus privalumus :

  • Tiksliniai lankytojai – didesnė konversija
  • Didelė auditorija – sportas, papildai, sveikas maistas…
  • Investicija į reklamą – nuolatinė grąža verslui
  • Maži kaštai
  • Maksimalus efektyvumas
  • Būk “Google“  – populiariausioj paieškos sistemoj
  • Plati geografija – Lietuva ir pasaulis

Mūsų auditorija

Mūsų tinklaraštyje per mėnesį apsilanko daugybė žmonių. Dauguma jų sveiką gyvenseną bei sportą propaguojantys žmonės.

Bendradarbiaujam su daugybe ekspertų įvairiose sporto ir sveikatos srityse . Dauguma lankytojų naudoja “fitnesas24.lt” kaip savo informacinį tinklalapį, kuriame pateikiami visi jiems reikiami patarimai. Be to, mes garantuojame nuolatinį mūsų auditorijos augimą, naudojant integruotą  naujienlaiškių registraciją.

Visi dalyviai, užsiregistravę naujienlaiškių prenumeratoje gauna informaciją apie  treniruočių planus, ekspertų parašytus pamokančius straipsnius, produktus, paslaugas ir kitą susijusį turinį.

Naujienlaiškio galimybės

Elektroninio pašto rinkodara yra priemonė supažindinti klientus su išskirtiniu Jūsų įmonės turiniu. Mūsų informaciniai naujienlaiškiai naudoja tikslinę, būtent klientui skirtą reklamą ir informaciją. Naujienlaiškio turinys su nuorodom į prekę ar paslaugą, skirtas sporto, fitneso, dietos ir sveiko maisto entuziastams. Šiais informaciniais naujienlaiškiais užtikriname, kad mūsų paslaugos tiks mūsų vartotojams, pateikiant naudingą ir patikimą informaciją, kuri yra svarbi jiems ir jų interesams. Naujienlaiškiai užtikrina, kad fitnesas24.lt vaidina svarbų ir nuolatinį vaidmenį ieškant sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo.

Reklama svetainėje

Siekdami užtikrinti, kad jūsų įmonė pasiektų maksimalią tikslinę auditoriją, fitnesas24.lt siūlo visas svetainės reklamos galimybes nuo straipsnių talpinimo , įvairaus dydžio banerių iki nuorodų į prekes ir paslaugas. Talpinime matomiausiose svetainės vietose.

Naudingos nuorodos

Jei norite sužinoti daugiau apie mus, mūsų auditoriją ir visas reklamavimo galimybes, žr. “Media Pasiūlymai”.

Jei jums reikalinga papildoma informacija apie reklamavimosi su mumis informaciją, žr. Mūsų reklamavimo taisyklių puslapį.

Susisiekite su mumis

Norėdami gauti daugiau informacijos apie reklamos galimybes Fitnesas24.lt , susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.